Psychoterapia:
Konsultacja / wsparcie psychologiczne (spotkanie trwające do 90 min) - 80 zł
Sesja terapeutyczna (50 min) - 70 zł
Terapia par/małżeńska (do 90 min) - 100zł


Terapia EEGBiofeedback:
Pierwsze spotkanie trwa 60 min - 60 zł
sesje pojedyncze 40 min - 30 zł
sesje pojedyncze 60 min - 50 zł

Studenci zniżka 30%

Witam serdecznie na stronie Gabinetu Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE

Nazywam się Anna i jestem psychologiem, psychoterapeutą i terapeutą EEGBiofeedback.

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie w roku 1998 ukończyłam studia magisterskie na kierunku - psychologia. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywałam pracując na oddziale psychiatrycznym, w hospicjum oraz w ośrodkach dla osób z zaburzeniami osobowości, oraz z osobami uzależnionymi.

Od kilku lat prywatnie pracuje jako terapeuta osób dorosłych, par i rodzin. Zajmuję się również terapią EEGBiofeedback oraz diagnozą psychologiczną (testy).

Swoje kwalifikacje  psychoterapeuty pogłębiam w ramach 4-letniego szkolenia z psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, posiadającego akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej.

Oprócz tego ukończyłam również szkolenia w Instytucie Gestalt, Instytucie Eriksonowskim, Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz socjoterapię.

Jako psycholog pracuję pod stałą superwizją, co jest zgodne z etycznymi i merytorycznymi standardami udzielania pomocy psychoterapeutycznej.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gabinetu w zakładkach Psychoterapia i Biofeedback.MASZ PROBLEM i nie wiesz jak sobie poradzić?
Wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia?
Nie poddawaj się.
Do rozwiązania twoich problemów prowadzi jakaś droga, trzeba ją tylko odnaleźć!

Coraz częściej w życiu spotykają nas sytuacje, z którymi nie możemy sobie sami poradzić. A wsparcie najbliższych jest niewystarczające. Dlatego w gabinecie psychologicznym możemy uzyskać różnoraką pomoc, w zależności od problemu z jakim się zgłaszamy.

W gabinecie WSPARCIE proponowane formy pomocy to:

I Konsultacje
To od 1 do 3 spotkań, w czasie których psychoterapeuta wstępnie diagnozuje problem i proponuje postępowanie dostosowane do indywidualnego problemu i możliwość klienta.

II Wsparcie w kryzysie emocjonalnym
Celem jest uzyskanie wsparcia psychologicznego w związku z przeżywanymi trudnościami w sytuacji kryzysu spowodowanego np.: śmiercią osoby bliskiej, rozstaniem, ciężką chorobą własną lub kogoś bliskiego, problemami wychowawczymi, trudnościami w podjęciu decyzji, bądź inną sytuacją życiową wywołującą przykre emocje. Taka forma pomocy polega na skoncentrowaniu się na problemie wywołującym trudność i obejmuje redukcję lęku, napięcia, wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa, poczucia własnej wartości, udzielenie wsparcia psychologicznego i psychoedukacji. Wsparcie jest tzw. terapią krótkoterminową trwającą od 5 do 15 spotkań.

III Psychoterapia
Psychoterapia jest skierowana do osób, które doświadczają:

    zaburzeń nastroju (depresja, obniżony nastrój, wahania nastroju);

    zaburzeń na tle lękowym (lęki, fobie, ataki paniki, przymus wykonywania czynności);

    zaburzeń o charakterze nerwicowym;

    zaburzeń osobowości;

    wypalenia zawodowego;

    silnego stresu;

    zespołu stresu pourazowego;

    poważnego kryzysu w relacji z bliską osobą.

Psychoterapia zakłada regularne spotkania - sesje terapeutyczne  odbywające się 1 - 2 razy w tygodniu. Celem jej jest poprawa jakości życia osoby zgłaszającej się do gabinetu psychoterapeuty.